Bine ati venit pe forumul EasyTech!Daca esti nou inregistreaza-te!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul EasyTech!Daca esti nou inregistreaza-te!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

3 participanți

In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty !!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

Mesaj  OK Joi Noi 19, 2009 5:21 pm

Fratilor vad k sunteti tot in potriva mea si a lui devil imi suspendat adminu pt niste signir si de alea eo nu ami am ce sa fak pe acest sv dak speed a zis k nu imi mai da admin sa stau k plaieri sa vad qm nu e nici un admin online si sa iau hedshot intruma sa mor de ciuda ? nu mai stau pe sv asta frate speed vad k nai degand sami dai admin eo va parasesc ma duk p al sv mia parut bn sa va kunsok ! vati legat de mn si ati pierdut un jucator bun dar si un admin bun inafara de faptul k am si eo probleme ma inervez usor voi nati realizat k eo sunt un admin bun simi faceam treaba qm trebuie cand avea cnv niste poze ma uitam si eo peste ele faceam poze la toti respectam regurile nu faceam ce vroia muschi mei dar voi nati realizat ce fak pe sv asta va spun la toti inka odata ADIO EASYTECH SI PRTNOR MEI !!!!

OK
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 28
Localizare : jud alba iulia

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty Poti pleca!

Mesaj  Sp33d Joi Noi 19, 2009 9:35 pm

Este treaba ta ce vrei sa faci.Dar iti zic ca daca nu iti vei revizui comportamentul nu vei fi admin pe nici un server.PA! pa
Sp33d
Sp33d
Administrator
Administrator

Mesaje : 78
Data de inscriere : 03/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://easytech.forumgratuit.ro

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty Re: !!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

Mesaj  AdR1anR Joi Noi 19, 2009 9:53 pm

pa pa pa pa
AdR1anR
AdR1anR
Administrator
Administrator

Mesaje : 72
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Galati

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty Re: !!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

Mesaj  OK Joi Noi 19, 2009 10:19 pm

pa Pa frate dar vad k asta aasteptai de mult infine miam revizuit comtportamentul dar aveam suspendar admin 3 zile si nam avut admin 4 zile a 5 zi dc nu mi lai dat la lok nui etji korekt man si tai batut jok si de optik si ejti inpotriva mea asi al ui devvil Nu ai pik de respect fata de un player sau admin noi sa avem fata de u dar u sa nai fata de noi pa frate pa

OK
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 28
Localizare : jud alba iulia

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty Re: !!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

Mesaj  AdR1anR Vin Noi 20, 2009 12:34 am

BA ,nimeni nu sa batut joc de nimeni ,daca unu manca cakat auirae ,aste e alta problema,noi avem nevoie de oameni care ne intelege si putem Sa facem o cumunitate in ce in ce mai buna,suntem la inceput si incercam cu cat putem sa fie cat mai bine,nu conteaza ca avem mici dificultati cu uni si cu alti care nu ne inteleg,noi caut persoane care poate sa ne ajute nu sa ne incurce,daca crezi ca noi suntem inpotriva ta aste e parerea ta si noi o respectam,daca u crezi ca e mai bine sa nu mai fi pe aceasta comnitate aste e problema ta.
AdR1anR
AdR1anR
Administrator
Administrator

Mesaje : 72
Data de inscriere : 06/10/2009
Varsta : 33
Localizare : Galati

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty ..............

Mesaj  OK Vin Noi 20, 2009 8:28 am

Auzi ma qm zici u poate gresesc si io intelege eo ma inervez usor in plm dar dark ma inervez s mai zis si io :TACI MA SAU GURA MICA intra unu pe sv si face reclamatie wai k ala injura 1 sunt neidreptatit si 2 dak kiar kautati oamnei bun sa tina sv dc nu puteti sa fiti si q mn k oamenni normali smai dati admin k eo respekt regurile omulke eu leam fak la toti ka la carte si se gata probelma dar speed zice ca nu am ce face a adminu ! dak stau ca player pe sv q ce va ajut va zik kati coati intra pe sv?

OK
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 28
Localizare : jud alba iulia

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty .............

Mesaj  Sp33d Vin Noi 20, 2009 9:32 am

ma ghepardus chiar ai inceput sa ma superi.unde ti-ai revizuit comportamentul ca m-am uitat in log-ouri si injurai in toate felurile pe svr.adminul l-ai avut suspendat 5 zile pt ca 2 zile svr a fost inchis!
Sp33d
Sp33d
Administrator
Administrator

Mesaje : 78
Data de inscriere : 03/10/2009
Varsta : 37
Localizare : Galati

https://easytech.forumgratuit.ro

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty aham

Mesaj  OK Vin Noi 20, 2009 10:49 am

Poi si dak lam avut suspendat 5 zile nu puteai sa mi zic mah :ghepardus alea 2 zile kat a fost sv inchis nu se pun iti mai suspendam inca 2 zile nu u na joakate nu zici nik zici k ce faci q admin !

OK
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 37
Data de inscriere : 05/11/2009
Varsta : 28
Localizare : jud alba iulia

Sus In jos

!!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv Empty Re: !!AdioOOOOo EasyTech !!!!! si adio prietenilor mei de pe acest sv

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum