Bine ati venit pe forumul EasyTech!Daca esti nou inregistreaza-te!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul EasyTech!Daca esti nou inregistreaza-te!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net)

2 participanți

In jos

amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net) Empty amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net)

Mesaj  .::D3V!|::. Mier Noi 18, 2009 7:22 pm

Acest plugin este cel care spun "Biological Restart in [cate secunde mai sunt pana la restartul biologic, de preferat 120 de secunde]" ca sa nu mai trebuiasca sa dam /restart si sa se umple chatul cand sunt mai multi admini... pluginul acesta da restart automat dupa cateva secunde[cate secunde ai setat] am spus 120 pentru ca daca este o harta mare in 60 de secunde nu se termina tura Razz dar in 120 sigur se termina ... pe multe servere care se respecta am vazut acest plugin si sugerez sa il puneti si voi Razz
.::D3V!|::.
.::D3V!|::.

Mesaje : 35
Data de inscriere : 03/11/2009

Sus In jos

amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net) Empty Re: amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net)

Mesaj  d3y-d3y Mier Noi 18, 2009 9:23 pm

am vazut si eo chestia asta si totusi nu cred k este un plugin adik ...totusi cred k este o setare din svr sau cv atasat pt k si knd nu erau admini pe acel svr el tot se restarta....Smile

d3y-d3y
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 29
Localizare : $!M3R!@

Sus In jos

amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net) Empty Re: amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net)

Mesaj  d3y-d3y Mier Noi 18, 2009 9:32 pm

http://forum.cstrike.ro/topic/8936-nu-imi-mai-mere-amx-restart-1/ jos de tot pe pagina...Wink si imi spunetzi dak ii bun

d3y-d3y
Admin EasyTech
Admin EasyTech

Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/11/2009
Varsta : 29
Localizare : $!M3R!@

Sus In jos

amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net) Empty Re: amx_restart( nu stiu exact cum se numeste dar il cautati voi pe net)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum